• Trzebuniak

Sprawca cudów


W każdym trudnym momencie swego życia zwracam się w modlitwie do Pana. On zaś wspiera mnie szczególnie w najtrudniejszych chwilach i największych problemach. Tak dzieje się od początku mojej świadomej relacji z Bogiem. Mój Stwórca jest zawsze gotowy udzielić mi pomocy.

Wielokrotnie już czułem się osamotniony i nieszczęśliwy, ale właśnie wówczas doświadczałem Jego wiernej obecności. Gdy wydawało się, że nie mam wspomożyciela wśród ludzi, to On wybawiał mnie z wszelkich niebezpieczeństw.

Daję więc świadectwo, że On jest moim Panem, któremu ufam całym sercem. To On wybrał mnie i prowadzi przez życie, ponieważ pragnie mojego zbawienia. To On obiecał mi szczęście przebywania w Bożej obecności w królestwie niebieskim. Dlatego proszę Go o pomoc i odwagę do pokonywania trudności życia. Ufam, że z łaską Bożą będę w stanie wszystkiego dokonać i pokonać swoich nieprzyjaciół.

Mój dobry Ojciec wypełni me serce i usta Mądrością, a także ześle swego Ducha, aby mnie uświęcił. Wybawi mnie i wspomoże w każdej trudnej sytuacji. On bowiem jest najpewniejszym Obrońcą i Sprawcą cudów w całym moim życiu.

#Est14 #świadectwo #cuda #Pan

0 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie