• Trzebuniak

Wąska ścieżka


Jezus pragnie być obecny w twoim życiu. Stale powraca i przychodzi do ciebie nawet, jeśli ty sam wcześniej Go odrzuciłeś. Nie przerażają Go mury i przeszkody, które budujesz, gdy popełniasz różnego rodzaju grzechy. On i tak przychodzi, chociaż drzwi do twojego serca są zaryglowane i zabarykadowane. Chce przebywać z tobą, aby cię wspomagać i podnosić z upadków.

Jezus zawsze przynosi nadzieję i zapewnia o tym, że codziennie możesz zaczynać od nowa. Przekonuje, że wszystkie twoje grzechy mogą być odpuszczone, a łaska uświęcająca dokona cudów w twym życiu. On przezwycięża wszelkie złe myśli i negatywne nastawienie do tego, co cię otacza. Pragnie, aby w twym sercu gościł pokój i szczęście. Motywuje cię do podejmowania kolejnych wyzwań i daje światło na przyszłość.

Jezus wielokrotnie dokonywał już cudów dla tych, których spotykał. Dlaczego więc nie miałby uczynić tego samego w twoim przypadku? Zaufaj Mu całkowicie i pozwól, aby to On poprowadził cię wąską ścieżką przez życie. Nie daj się pokonać lękom i obawom, które są wytworem twego umysłu. A wówczas będziesz Go wielbić i dziękować Mu za pomoc, której Ci udzielił.

#Mt918 #życie #pokój #Jezus

0 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie