• Trzebuniak

W asyście aniołów


Jeśli zdecydujesz się zbliżyć do Jezusa i Jemu zaufasz, usłyszysz prawdę dotyczącą całego twego życia. Albowiem Chrystus jest Prawdą i zawsze mówi o tym, co najistotniejsze. On potrafi odczytywać wszystko, co dzieje się w twoim sercu. Dotyka istoty i sensu, dla którego żyjesz na tym świecie.

Powinieneś zatem nawiązać dialog z Jezusem i zadać Mu pytania, które cię niepokoją. Wówczas On ze spokojem zwróci się do ciebie i ukaże ci głębsze znaczenie całej twojej historii. On stale JEST z tobą, a także był obecny w każdym, nawet najboleśniejszym wydarzeniu, którego doświadczyłeś. Właśnie dlatego rozumie cię jak nikt inny. Śmiało możesz uznać go za Pana swego życia i powierzyć Mu całą swoją przyszłość.

On jest Królem wszechświata, a więc roztacza swoją władzę nad tobą. Jest odwiecznym Panem, czyli zna każdą chwilę twego istnienia od narodzin aż do śmierci. Zapewnia cię, że nigdy nie jesteś sam, gdyż posłał swoich aniołów, aby cię strzegli. Zarówno w chwilach radosnych, jak i smutnych możesz liczyć na ich duchową opiekę. Idziesz przez życie w asyście dobrych duchów, abyś mógł w wieczności radować się razem z nimi w Niebie.

#J14751 #anioły #Niebo #Jezus

4 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie