• Trzebuniak

Odrzuć smutek


Pełnię radości możesz odnaleźć jedynie w Bogu. Jeśli ciągle brakuje Ci szczęścia i często odczuwasz smutek, zwróć się do Źródła, w którym jest pełnia szczęścia i miłości. Może doświadczasz słabości i brakuje Ci sił do pokonywania codziennych obowiązków. Zbliż się do Pana i poproś o moc Ducha Świętego. Otwórz szeroko drzwi swego serca i pozwól Jezusowi wypełnić Cię potrzebnymi łaskami.

Odrzuć smutek, przygnębienie, niepokój. Rozraduj się na nowo w swoim Oblubieńcu. On kocha Cię nad życie. Tylko On jest w stanie zaspokoić wszystkie pragnienia Twej duszy. On może przepasać Cię mocą z wysoka. Zatem odpocznij w Panu i nasyć się Jego widokiem. Niechaj On sprawi, że się rozradujesz, rozkwitniesz i wydasz przepiękne owoce, by również Twoi przyjaciele mogli zaczerpnąć Bożych łask dzięki Twojej pomocy.

Nie lękaj się już przeciwności, problemów, przyszłości. Przecież Jezus Chrystus jest Panem życia i śmierci. Przez sakramenty święte Syn Boży wyprowadza Cię na drogę światłości. Zaufaj Mu i pozwól się poprowadzić. On jest Twoim bogactwem i wszystkim. On Cię uświęca i wywyższa.

Dzięki Słowu Bożemu rozpoznaj swoje powołanie i godność dziecka Bożego. Nie jesteś już biedakiem, który żebrze o litość, miłość czy współczucie. Przeciwnie jesteś ukochanym dzieckiem Bożym i dziedzicem Królestwa Niebieskiego. Rozpoznaj w sobie nieprzeliczone dary łaski. Przylgnij całym sercem, duszą i umysłem do swego Mistrza. Przyjmij Jezusa Chrystusa nie tylko jako zwykłego człowieka, który żył tysiące lat temu na ziemi, ale jak jest naprawdę jako Słowo Boga, które jest odwieczne, wszechmocne i ciągle żywe.

#smutek #radość #Jezus #serce #1Sm218

3 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie