• Trzebuniak

W twoim życiu


Czy oczekujesz narodzenia Jezusa w twoim życiu? Jaka jest twoja historia dotycząca przyjęcia Syna Bożego? Czy jeszcze pamiętasz kiedy Chrystus wkroczył do twojego życia? Na te pytania warto odpowiedzieć sobie przed kolejnymi świętami Bożego Narodzenia. Od pozytywnej odpowiedzi zależeć będzie jakość twojego życia i duchowości.

Błogosławiona Maryja i święty Józef mieli swoją historię, która wydarzyła się ponad 2000 lat temu. Ich historia może być inspirująca dla ciebie. Ty również możesz przyjąć z wiarą natchnienia, pouczenia anielskie, a nade wszystko Słowo Boże, które słyszysz odczytywane w kościele.

Jeśli jesteś człowiekiem sprawiedliwym i prawym tak, jak święty Józef, z pewnością wejdziesz w zażyłą relację z Panem. Ty również jesteś w stanie przyjąć Jezusa Chrystusa, który przychodzi do ciebie w drugim człowieku. Potrzebujesz tylko czasu na refleksję i milczenie, na zatrzymanie i medytację. Bóg bowiem zwykł przemawiać do człowieka, gdy ten jest wyciszony i otwarty.

Może się jeszcze lękasz i obawiasz, że będziesz musiał zmienić swoje życie. Nie wolno się jednak niepokoić jeśli szczerym sercem chcesz przyjąć Jezusa. Pozwól Mu przemawiać w głębi twego serca. Jezus Chrystus to boskie Światło, które wyzwala cię z mroku grzechu i daje nowe życie. Słowo Pańskie ma moc wypełnić się również w twoim przypadku. Powinieneś tylko być gotowy na przyjęcie Emmanuela do swojej duszy.

To nie jest żadna baśniowa historia ani wymyślony sen. To prawda, która realizuje się w życiu konkretnych osób już od tysięcy lat. Przyjmij zatem ten fakt - Słowo, które staje się Ciałem.

#Mt11824 #BożeNarodzenie #Jezus #dusza

9 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie